Infolinia: 513-528-528
Strona główna » O firmie

O firmie

Oferujemy opakowania kartonowe o gramaturze kartonu od 400 g/m2 do 600 g/m2. Karton, z którego wykonane są nasze opakowania charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz duża wytrzymałość.

Wiemy jak ważne jest troskliwe opakowanie Państwa produktu. Dzięki naszym kartonowym opakowaniom Wasz produkt bezpiecznie wyruszy w podróż do swojego nowego domu.

Gwarantujemy, że opakowania kartonowe naszej firmy zabezpieczą Państwa wyroby na każdym etapie przechowywania i wyprawy do nowego właściciela.

 

Przygotowujemy opakowania kartonowe w różnych rozmiarach, a także akcesoria do przygotowania paczki, jej eleganckiego zapakowania oraz wysłania. W naszej ofercie znajdziecie gotowe opakowania kartonowe przydatne np. podczas przeprowadzki czy wysyłki większych towarów oraz opakowania dostosowane do konkretnych potrzeb, np. opakowanie na pizzę czy na buty.

Jeśli potrzebujecie opakowania o niestandardowym kształcie lub rozmiarze zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością przedstawimy szczegółową ofertę.

 

Nasze opakowania produkujemy w wersji gładkiej. Oferujemy możliwość dodania nadruku na większości opakowań oraz pergaminów dostępnych w naszym sklepie.

Pozwoli to na efektowną i profesjonalną personalizację Państwa usług, niezależnie od dziedziny w której działacie.

Nasze nadruki wykonujemy techniką offsetową, flexograficzną oraz sitodrukową , dzięki czemu uzyskujemy wysoką jakość druku.

Koszt nadruku 1 opakowania oraz koszt formy drukowej ( jednorazowy ) do wyceny w zależności od wielkości zamówienia.


Przejdź do strony głównej
2022 opakowaniakartonowe.eu - wszystkie prawa zastrzeżone