Infolinia: 513-528-528
Strona główna » Jak zamawiać

Jak zamawiać

Jak zamawiać w sklepie internetowym opakowaniakartonowe.eu


Drodzy klienci, 
Przygotowaliśmy dla Państwa kilka praktycznych porad, które ułatwią poruszanie się po sklepie oraz sam proces zamówienia.

1- Nasze opakowania kartonowe występują przeważnie w kilku rozmiarach ( podane w milimetrach ), od których zależy cena opakowania ( zmienia się automatycznie po wyborze odpowiedniej wielkości ). Prosimy pamiętać o wyborze odpowiedniej wielkości przy składaniu zamówienia.
2- Nasze produkty można zamawiać w ilościach minimalnych określonych przez nas i dodawać wielokrotność tej ilości. Każdy produkt ma przypisany ten parametr indywidualnie między innymi ze względu na jego ciężar, gabaryt lub sposób pakowania. W przypadku pudełek, czy toreb cena podana przy produkcie jest ceną za 1 szt. danego produktu bez nadruku.


3- Większa część produktów z naszego sklepu posiada możliwość wykonania indywidualnego nadruku. W celu ustalenia szczegółowych warunków takiego zamówienia oraz ceny produktu z nadrukiem prosimy o kontakt bezpośredni telefonicznie 513528528 lub przez e-mail sklep@opakowaniakartonowe.eu

4- Produkty mają określony rodzaj materiału, z którego są wykonane. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy w doborze właściwego opakowania.

        

5- Jeśli chcecie Państwo zamówić inny rozmiar opakowania lub inną ilość niż przewidziana przez nas, to oczywiście jest możliwe! Zapraszamy do kontaktu indywidualnego w celu ustalenia warunków takiego zamówienia. 

 
Przejdź do strony głównej
2022 opakowaniakartonowe.eu - wszystkie prawa zastrzeżone